AKROBATYKA – zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych
12, 14, 16 lutego (poniedziałek, środa i piątek), sala 211
Uczestnicy zajęć uczą się podstawowych elementów akrobatycznych, takich jak przewroty, przerzuty, przejścia, stójki oraz pracują nad siłą i gibkością, które pomagają w opanowaniu elementów trudniejszych, takich jak szpagaty czy stanie na rękach.
g. 15.00-16.00 (dzieci 5-7 lat)
g. 16.00-17.00 (dzieci 8-13 lat – grupa podstawowa)
g. 17.00-18.15 (dzieci 8-13 lat – grupa zaawansowana)
g. 19.45-21.15 (młodzież i dorośli)
prowadzący – Łukasz Buczek
jednorazowa wejściówka – 20 zł
informacje i zapisy: 12 644 02 66 wew. 10, [email protected]
KALISTENIKA – zajęcia dla młodzieży i dorosłych
12, 14, 16 lutego (pon., śr. i pt.), g. 18.15-19.45, sala 211
Jedna z najstarszych form ruchu i treningu, zapewniająca bezpieczny rozwój całego organizmu, poprzez równomierny rozwój siły całego ciała, wzmocnienie stawów i kręgosłupa.
prowadzący – Łukasz Buczek
jednorazowa wejściówka – 20 zł
informacje i zapisy: 12 644 02 66 wew. 10, [email protected]
KLUB PODRÓŻNIKÓW NAVIGATOR „Kiedy życie mówi: biegnij. O maratonach i zasadach, które zmieniają wszystko”
21 lutego (środa), g. 18.00, sala kameralna 203
W inspirującej podróży przez maratony świata i życiowe mądrości, naniezapomniane biegi pełne emocji, wyzwań i niezwykłych historii, zabierze nas Przemysław Stupnowicz.
bilety – 2 zł
informacje: 12 644 02 66 wew. 37, [email protected]
LODOWISKO
Na łyżwiarzy małych i dużych czeka profesjonalnie przygotowane lodowisko plenerowe (800 m²), wraz z wypożyczalnią sprzętu –łyżew, kasków i pingwinków. Przy dźwiękach popularnych, zimowych piosenek można bawić się codziennie w czasie ferii w godzinach 9.00-20.30.
bilety – 10 zł (ślizgawka 45-minutowa)
wypożyczenie łyżew/kasku/pingwinka do nauki jazdy – 10 zł
informacje i zapisy: tel. 502 629 247, [email protected]
FITNESS – zajęcia rekreacyjne
AEROBIK
13, 15 lutego (wtorek i czwartek), g. 19.00, sala 204
prowadząca – Anna Kurzydło
jednorazowa wejściówka – 40 zł
COCKTAIL DANCE
12 i 19 lutego (poniedziałki), g. 18.00 , sala C-2
prowadząca – Ewelina Tutka
jednorazowa wejściówka – 40 zł
PILATES
12 i 14 lutego (poniedziałek i środa), g. 9.00, sala 206
13 i 15 lutego (wtorek i czwartek), g. 18.00, sala 204
prowadząca – Anna Kurzydło
jednorazowa wejściówka – 40 zł
ZUMBA
12, 14, 19, 21 lutego (poniedziałki i środy), g. 19.00, sala C-2
prowadząca – Katarzyna Lichnowska
jednorazowa wejściówka – 40 zł
JOGA VINYASA KRAMA
14 i 21 lutego (środy), sala 204
g. 17.30-18.40 (I grupa) oraz g. 18.45-19.55 (II grupa)
prowadząca – Katarzyna Roik
jednorazowa wejściówka – 20 zł
informacje i zapisy: 12 644 02 66 wew. 10, [email protected]
FERIE 2024 – propozycje nie do odrzucenia!
Zapraszamy na dwa tygodnie wypełnione atrakcjami! Teatralny festiwal, plenerowe lodowisko, artystyczne warsztaty i rekreacyjne zajęcia.
FESTIWAL TEATRÓW DLA DZIECI 2024
SPEKTAKLE
KOZIOŁEK MATOŁEK – Teatr Lalki i Aktora w Łomży
11 lutego (niedziela), g. 16.00, Scena NCK
12 lutego (poniedziałek), g. 11.00
PASTERKA I KOMINIARCZYK
Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana z Będzina
13 lutego (wtorek), g. 11.00, Scena NCK
WIELKA ZAGADKA MISIA USZATKA
Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla z Łodzi
14 lutego (środa), g. 11.00, Scena NCK
PCHŁA SZACHRAJKA
Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana z Bielska-Białej
15 lutego (czwartek), g. 11.00, Scena NCK
PRZYGODY KOTA FILEMONA – Teatr Baj z Warszawy
16 lutego (piątek), g. 11.00, Scena NCK
NIE MA… NIE MA… JEST – Teatr Baj z Warszawy
16 lutego (piątek), g. 13.00, sala C-3
KRÓL MACIUŚ I – O! Teatr z Jaworzna
17 lutego (sobota), g. 11.00 i 13.00, sala kameralna 203
PAN TWARDOWSKI – Teatr Figurki z Krakowa
18 lutego (niedziela), g. 11.00 i 13.00, sala kameralna 203
PAN SATIE –Teatr Atofri z Poznania
18 lutego (niedziela), g. 11.30 i 13.00, Scena NCK
CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ – Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha
19 lutego (poniedziałek), g. 11.00, Scena NCK
BRZYDKIE KACZĄTKO – Teatr Lalek Guliwer z Warszawy
20 lutego (wtorek), g. 11.00, Scena NCK
CZERWONY KAPTUREK – Teatr im. Adama Mickiewicza z Częstochowy
21 lutego (środa), g. 11.00, Scena NCK
NIEMOŻLIWE – WASOWSKI DZIECIOM
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” im. Stefana Karskiego z Kielc
22 lutego (czwartek), g. 11.00, Scena NCK
JACEK I PLACEK NA TROPIE KSIĘŻYCA
Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny z Torunia
23 lutego (piątek), g. 11.00, Scena NCK
ALICJA W KRAINIE CZARÓW – Artystyczni z Gniezna
24 lutego (sobota), g. 11.00, Scena NCK
KRÓLOWA ŚNIEGU – Teatr Andersena z Lublina
25 lutego (niedziela), g. 13.00 i 16.30, Scena NCK
bilety: 40-70 zł
bilety i informacje: tel. 12 644 02 66 wew. 55, [email protected]
WARSZTATY dla dzieci powyżej 5 lat
GDZIE IDZIESZ KOZIOŁKU? – warsztat rękodzieła
11 lutego (niedziela), g. 14.00, sala 106
prowadząca: Maria Prawelska
SKARPETKOWA ORKIESTRA – warsztat rękodzieła
17 lutego (sobota), g. 12.30, sala 106
prowadząca: Maria Prawelska
RODZINNE CIENIOWANKI – warsztaty teatru cieni
18 lutego (niedziela), g. 15.00, sala kameralna 203
prowadzenie: Teatr Figurki
bilety: 30 zł (jeden warsztat/ 90-120 min.)
informacje i zapisy: tel. 12 644 02 66 wew. 55, [email protected]
WARSZTATY PLASTYCZNE dla dzieci powyżej 5 lat
Zajęcia z malarstwa, rysunku i ceramiki inspirowane wybranymi festiwalowymi spektaklami teatralnymi.
KOZIOŁEK MATOŁEK – ceramika
12 lutego (poniedziałek), g. 13.00 i 15.00, sala 012
prowadząca – Barbara Zgoda
PRZYGODY KOTA FILEMONA – technika mieszana
16 lutego (piątek) , g. 13.00 i 15.00, sala 012
prowadząca – Bożena Szuflita
ZACZAROWANA KRAINA OZ – rysunek i malarstwo
19 lutego (poniedziałek), g. 13.00 i 15.00, sala 012
prowadząca – Bożena Szuflita
PORTRETY CZERWONEGO KAPTURKA, BABCI I WILKA
wyklejanka plasteliną
21 lutego (środa), g. 13.00 i 15.00, sala 012
prowadząca – Bożena Szuflita
JACEK I PLACEK NA TROPIE KSIĘŻYCA I SZCZĘŚCIA
technika mieszana
23 lutego (piątek), g. 13.00 i 15.00, sala 012
prowadząca – Bożena Szuflita
bilety: 30 zł (jeden warsztat / 90 min.)
informacje i zapisy: tel. 12 644 02 66 wew. 26, [email protected]
Data:
niedziela, 11.02.2024 - niedziela, 25.02.2024
Godzina 11:00
Wykonawca / Organizator:
NCK
Lokalizacja:
Nowohuckie Centrum Kultury
ul. Jana Pawła II 232
31-913 Kraków
Bilety:
Wstęp od - 2 PLN