Wybierzcie stroje z Waszego ulubionego filmu o szpiegach, tajnych agentach, czarnych charakterach i w wyjątkowym stylu przywitajcie Nowy Rok w największej arenie w Polsce.
We Foyer strefy VIP pojawi się parkiet do tańczenia przy muzyce na żywo oraz muzyce odtwarzanej przez DJ-a. Tuż przed północą, na głównym ekranie – CUBE w Arenie Głównej zegar będzie odliczał ostatnie sekundy Starego Roku.
Wykwintne jedzenie zapewni szef kuchni TAURON Areny Kraków z firmy Meta. W menu znajdą się m.in. magiczne pudełko z przystawkami, a w nim: foie gras z białą czekoladą i truflą, ceviche z sandacza z czarnuszką oraz tatar ze strusia z kawiorem.
Daniem głównym będzie perliczka z puree truflowym, salsefią opalaną i sosem szafranowo-tymiankowym. Przygotowane zostaną również dania w wersji wege.
Na gości czekać będzie również zimny bufet z kilkunastoma propozycjami do wyboru m.in. ostrygami Fine de Claire, ośmiornicą z salsą z jabłek, pate drobiowym z wiśnią oraz dania, po których agenci czują się lepiej: barszcz czerwony z pasztecikami z ciasta francuskiego i filet z gęsi z sosem śliwkowym i zapiekanką gratine. Wśród deserów znajdą się m.in. mini ptysie z kremem, sernik New York i bezy z kremem i owocami.
Do dyspozycji gości będzie również open bar, a w nim napoje zmieszane, ale niekoniecznie wstrząśnięte.
Koszt:
- miejsce przy stoliku w restauracji VIP – 500 zł / osoba;
- miejsca w loży – wycena indywidualna w zależności od wielkości loży i liczby gości.
W cenie imprezy są: menu złożone z przystawek, dania głównego, deserów, zimnej płyty i dań gorących, open bar; parking.
Obostrzenia związane z COVID-19: w wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby zaszczepione przeciw Covid-19. Przed opłaceniem rezerwacji konieczne będzie wypełnienie oświadczenia dostępnego na stronie: www.tauronarenakrakow.pl.
W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.
Rezerwacja miejsc jest prowadzona pod adresem e-mail: [email protected]
Data:
piątek, 31.12.2021, 20:00
Wykonawca / Organizator:
Tauron Arena Kraków
Lokalizacja:
Tauron Arena Kraków
ul. Stanisława Lema 7
31-571 Kraków
Bilety:
Cena od - 500 PLN
